Hakkımda


Ahmet Altay
Elektroniğe olan merakımdan dolayı, Mersin Atatürk Endüstri Meslek Lisesinin Elektronik bölümüne kayıt yaptırdım. Burada bir yıl okuduktan sonra Bilgisayar teknolojileri elektronikten daha fazla ilgimi çekmeye başladı ve bende Teknik Lisenin Bilgisayar Donanım bölümüne geçiş yaptım. 4 yıllık lise öğretiminden sonra 2007 yılında Mersin Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Meslek Yüksek Okuluna yazıldım burada 2 yıl eğitim aldım. 2009 yılında bitirme projesi olarak; Delphi ve MySQL ile Mersin Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu için, ders programı hazırlama yazılımı geliştirdim. 3.41 lik bir ortalama ile 2009 yılında mezun oldum.

1 Temmuz 2009 yılında Kardelen Yazılımda Yazılım Uzmanı olarak işe, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde okumaya başladım. 4 Haziran 2012 tarihinde mezun olarak öğrencilik hayatımı sonlandırdım.

17.05.2013 tarihinde Ankara/Mamak Muhabere Bilgi Sistemleri Okulunda 349. Kısa Dönem erbaş olarak askerlik görevimi tamamladım.

Yazılım uzmanı olarak başladığım kariyerimi Kardelen Yazılımda devam ettiriyorum. İş hayatımda Java EE, JSF, WCF, MVC, ve Delphi Win32-Win64 ağırlıklı çalışmaktayım, boş vakitlerimde ise hobi olarak php ve web teknolojileri ile ilgileniyorum.

“Hakkımda” üzerine 3 yorum

 1. Ahmet bey merhaba,
  Anzan yazilimi yapabilecek bir arkadas ararken altaybil.com adresi cikti karsima, bununla bir ilginiz varmidir .
  Anzan yazilimina ihtiyacim var.
  İlgilenirseniz lutfen irtibata geciniz
  Tesekkurler
  Lutfi ozbilen
  Lutfio@gmail.com

 2. Merhaba Lütfi Bey,
  Evet menar-anzan olarak geçen yazılım benim geliştirmiş olduğum bir uygulama. Kullanım amacınız ve ihtiyaçlarınız ile ilgili detaylı bir mail atabilirseniz yardımcı olmaya çalışırm.

 3. Sevgili Ahmet,
  Senin yazılım uzmanı olarak başladığın şirkette istikrarlı bir şekilde çalışmanı sürdürüyor olmana memnun oldum. Seninle görüşmek isterim. Şu anda yeni yerimiz Bahçelievler Mah. 18. Cadde üzerinde (Dikenli yol). 327 91 91 numaralı telefondan bana ulaşırsan memnun olurum.
  Selamlar,
  Halit Şen

Bir Cevap Yazın